Vážení klienti, k vzdelávacím službám našej online učebne sme vytvorili doplnkovú službu – LEGISLATÍVNY A INFORMAČNÝ SPRAVODAJ. Jeho úlohou a cieľom je poskytnúť vám počas celého kalendárneho roka pravidelné aktuálne informácie o legislatívnych zmenách, nových zákonoch, vyhláškach a nových povinnostiach v cestnej doprave. Zároveň vám budeme oznamovať dôležité aktualizácie obsahov našej online učebne a poradenstvo, aby ste mali vždy poruke čerstvú a platnú legislatívu a plne pripravenú vzdelávaciu online batériu všetkého, čo v cestnej doprave potrebujete.

Jednotlivé vydania spravodaja nájdete v predmete: 0. našej online učebne: 0| LEGISLATÍVNY A INFORMAČNÝ SPRAVODAJ – aktuálne informácie o legislatívnych zmenách, novelách, vyhláškach a povinnostiach v cestnej doprave. Legislatívny a informačný spravodaj je dostupný bezplatne pre všetkých našich klientov automaticky, počas trvania akéhokoľvek ročného licenčného prístupu v online učebni.

Ak si prajete dostávať Legislatívny a informačný spravodaj aj priamo do vášho mailu, napíšte nám  mail s požiadavkou na: info@jvscd.sk. Zaradíme vás do mailového newsletteru.

V prípade, že potrebujete viac informácií alebo pomoc, neváhajte nás kontaktovať: Tel. 0948 203 003, Mail: info@jvscd.sk